HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS
Šťastný, fit a cítit se skvěle!
motto CLASSIC COSMETIC SALON

O salonu

Vítejte na stránkách kosmetického salonu.


HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS - slova vyjadřující stav našeho těla, naší mysli či duše. Cítím se šťastný, cítím se fit, cítím se well, tedy skvěle.

Dobré zdraví, dobrý zdravotní stav. Je to cesta, přístup, který bychom měli zaujmout k sobě samému a k okolí. Wellness je filozofie, pro kterou se svobodně rozhodneme a kterou budeme vyznávat. Disciplinovaná oddanost snaze o osobní dokonalost a životní styl orientovaný na dosažení povzneseného stavu fyzické a psychické pohody.

Jak vypadá naše doba: tempo života se zrychluje ("Tančíš rychleji než se dá" zpívá Juraj Kukura v jedné své písni), syndrom vyhoření, dnes běžná diagnóza. Řešení: zastav se a udělej analýzu osobní skladby formou wellness.

Představ si wellness jako koláč o mnoha dílech. Aby byl pro nás dnes chutný, musí tam být: 10% duchovního rozvoje, 10% kontaktu s přírodou, 20% komunikace, vztahů, emocí, citů, 10% zdravé výživy, 10% pohybové činnosti, 20% péče o tělo, 20% mentálního rozvoje.

V naší oáze CLASSIC COSMETIC SALON v Brněnské 46 v Plzni na Sylvánu určitě naleznete řadu lazebnických procedur jak pro relaxaci, regeneraci, tak krášlení Vašeho fyzického chrámu od hlavy až k patě. Salon inspirovaný krásou moře Beaute de la mer, metoda Etienne Dalton. Celumer mořský extrakt působí zevnitř ven, pokožka dostává zářivý vzhled a svěžest. Přípravky jasně říkají jak působí, dodrží co slibují. Řeší kožní a kosmetické problémy. Jsou vyráběny podle nejnovějších poznatků vědy. Dostanete nejen odborně připravenou obsluhu, odpovídající zázemí, kvalitní přípravky a odborně prováděné ošetřující postupy kosmetické i tělové, ale také něco navíc. Častokrát se tomu říká "něco mezi nebem a zemí". Pokoušíme se o holistický přístup (z řeckého sl.holos-vše) a neoddělujeme ani chrám od duše.


Pracujeme s kosmetikou DALTON

EXTRAKT CELUMER - co je tak vyjímečného na mořském extraktu?


Je nezvratnou vědeckou skutečností, že všechen život začal v moři.
Moře je pramen života. Také léčivá síla látek z něho získaných je ověřená a nesporná.
Moře je bohaté na životně důležité látky. Rostliny i živočichové v moři obsahují množství stavebních látek, které jsou pro nás nepostradatelné. Minerální soli, aminokyseliny, stopové prvky, vitamíny...
Všechny tyto látky jsou obsaženy v jedinečné kombinaci mořského extraktu a též i v produktech DALTON, a obstarávají detoxi.

Pro vás znamená ?

1. Máte k dispozici kosmetický ošetřovací systém, který skutečně řeší kožní problémy a sice tam, kde vznikají - tedy v hlubokých
    vrstvách kůže.
2. Skutečně řeší kožní problémy lidí trpících na akné a přecitlivělou až alergickou pleť.

Jsme tu pro VásCopyright © 2019 Classic Cosmetic Salon