HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS
Šťastný, fit a cítit se skvěle!
motto CLASSIC COSMETIC SALON

Ošetření těla

DALTON – PÉČE O TĚLO - METODA BODY CONTOUR PERFECT


Kúrové ošetření celého těla. Metoda je vyvinuta tak, aby ženy měly možnost i při domácím ošetřování dosáhnout dobrých výsledků – stejných jako při kúrovém ošetření v salónu. Kombinace účinných látek (Celumer mořský extrakt z bylin) tvoří základ produktů této řady a vede k revitalizaci pokožky. Účinek mořských látek je znám po staletí. Vysoký podíl minerálních a organických látek představuje přirozenou hypertonickou půdu, která je současně prosycena energií a vitalitou.
Celumer - mořské extrakty nám nabízejí celé bohatství moře v koncentrované formě, z něhož si každý odebírá k růstu potřebné látky:
      - minerální soli
      - stopové prvky
      - vitamíny
      - proteiny
Ty jsou pro nás nepostradatelné a podílejí se na všech biologických pochodech. Rostliny mohou být přirovnávány ke skutečné laboratoři, protože umějí přeměňovat různé stavební látky ze země a ze vzduchu v množství životně důležitých látek, které jsou potřebné pro zachování rovnováhy lidského organismu.
Metoda přispívá na základě společného účinku přírodních látek k:
      - úpravě pochodů látkové výměny
      - odstranění škodlivých látek ze tkání
      - snížení přebývající vody a tuků
(Lze omezit jen na problémové zóny-hýždě,stehna,boky,břicho,prsa….60 minut)

Zahrnuje:


Čištění postižených míst, peeling, masku, gel na celulitidu.

Doporučená kúra: 2x 12 ošetření –z toho 12 ošetření – 3x týdně, dalších 12 -2 x týdně

DALTON – PÉČE O TĚLO - METODA DALTON BODY CONTOUR BUST


Kúrové ošetření poprsí a dekoltu. Tato metoda k ošetření poprsí je tak pokroková, že ženám umožňuje při pravidelném používání docílit dobrých výsledků. Výsledkem je zkrášlení siluety poprsí vlivem vypnutí a zpevnění prsou. Kombinace účinných látek (Celumer extrakt a extrakt z bylin) tvoří základ produktů této řady a vede k revitalizaci pokožky. Metoda BODY CONTOUR BUST přináší na základě společného působení těchto přírodních látek
      - úpravu látkové výměny
      - vypnutí a zpevnění kůže
      - revitalizaci kůže
      - zlepšení kontur

Zahrnuje:


Čištění pleťovým mlékem a pleťovou vodou, peeling, masáž, masku Cellumask na poprsí, formovací emulze na poprsí, krém na krk a dekolt.

CHOCAO AROMA WELLNESS SPA- Čokoládový obřad


Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.

Pojďme se podívat na některé z nich: Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…Copyright © 2011 Classic Cosmetic Salon