HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS
Šťastný, fit a cítit se skvěle!
motto CLASSIC COSMETIC SALON

Kosmetika

TRVALÁ A BARVENÍ ŘAS- zvýrazní přirozenou linii řas na dobu třech měsíců
- rozjasní pohled a opticky zvětší oko
- po provedení používáte líčidla na oči minimálně nebo vůbec
- uvítají alergičky, ženy pracující v prašném a vlhkém prostředí, podnikatelky apod.


TRVALÁ NA ŘASY


Trvalá na řasy se v posledních několika letech stala velmi oblíbenou a rozšířenou kosmetickou procedurou. Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snem snad každé ženy. Jenže ne každé dá příroda do vínku takové řasy, které jako by z oka vypadly mrkacím panenkám. Kde selže genetika, podá pomocnou ruku kosmetický salon. Vyzkoušejte trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý pohled. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné. Vaše oči budou brilantní a okouzlující, výraznější, opticky zvětšené, krásné, viditelné, a to ve velice krátkém čase. Tato zkrášlující technika je vyhledávána hlavně pro její rychlost, jednoduchost a vysoký efekt. Kdo si nepřeje ráno vstát krásný? Dnešní životní styl vyžaduje praktičnost a proto všechny ženy, které o sebe rády pečují vědí, jak mohou řasy pozvednout a vylepšit celkový vzhled make-upu.
Tento efekt vydrží 1-3 měsíce. Po aplikaci doporučujeme provést barvení řas.


KOSMETICKÁ MASÁŽ


Masáž povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu v pokožce, zabraňuje ochabnutí svalstva tváře, rozložení tuku ve tváři, odplavení kyseliny mléčné, stresu, ztrnulosti mimických svalů. Stimuluje elastická vlákna , která ovlivňují pružnost kůže. Dále udržují v aktivitě kolagenní vlákna, která mají schopnost na sebe vázat vodu. Tím je pokožka pak vypnutá, zdravě růžová. A olupování rohových buněk, tedy mrtvé části pokožky.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištěn pleťovou vodou. Masáž obličeje, krku, dekoltu, nanesení masky dle typu pleti a závěrečného krému.

Lymfatická masáž obličeje


Masáž povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu v pokožce, zabraňuje ochabnutí svalstva tváře, rozložení tuku ve tváři, odplavení kyseliny mléčné, stresu, ztrnulosti mimických svalů. Stimuluje elastická vlákna , která ovlivňují pružnost kůže. Dále udržují v aktivitě kolagenní vlákna, která mají schopnost na sebe vázat vodu. Tím je pokožka pak vypnutá, zdravě růžová. A olupování rohových buněk, tedy mrtvé části pokožky.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištěn pleťovou vodou. Dále lymfatickou masáž pudrem 15 minut, nanesení masky a závěrečného krému.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ- nejúspěšnější metoda ošetření očního okolí
- omezuje tvorbu vrásek, kruhů a váčků u očí
- oddaluje proces stárnutí
- působí proti únavě očí
- zlepšuje zrak (při pravidelném provádění dochází ke snížení počtu dioptrií)
- zlepšuje zprůchodňování dutin při rýmě
- má účinky proti bolestem hlavy
Při ošetření se promastí pokožka očního okolí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí.

Zahrnuje:


odlíčení očního okolí a mikromasáž očního okolí

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA CELUMER


Rychlá zkrášlovací metoda. Slouží k rychlému projasnění pleti. Po této metodě vydrží make-up řadu hodin i při nadměrné zátěži (horko, intenzivní světlo). Proto tento efekt je velmi oblíbená před důležitými událostmi (plesy, svatby, před důležitým focením,..…). Při kúrovém ošetření dochází ke zjemnění kožního reliéfu, rozšířených pórů u nečisté a aknózní pleti. Lze aplikovat i při domácí péči. Doporučejeme při časové vytíženosti klientů.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištěn pleťovou vodou. Masáž obličeje, krku, dekoltu, nanesení masky dle typu pleti a závěrečného krému.

Doporučujeme: jako kúru při znovuprobuzení pleti, zjemnění kožního reliéfu, rozšířených pórech, u nečisté a aknózní pleti -
                          10x

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA CELUMER


Ošetření smíšené a nečisté pleti. Pleť zjasníme, odstranímu rohovou vrstvu a toxické látky s pleti. Koncentrát, který má antiseptické a desinfekční účink zároveň pronikne mazové žláze a ovlivňuje její hyperaktivní činnost.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou. Peeling Celumer nebo Dermanorm, Beaute masku nebo korekční, ampuli CD , krém z řady Dermanorm normalizační antiseptický nebo ústřicový. K překrytí barevných změn používáme zelený krycí krém z řady couperose a nakonec transparentní celumer make-up.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA CELUMER a hloubkové čištění


Vhodné pro pleť aknózní, zasaženou komedony, cystami, pustulkami, papulkami,… Dojde k exfoliaci buněk, mechanickému vytlačení ucpaných zátek v kůži. Maska detoxikuje, zjemňuje kožní reliéf, prozařuje, nabíjí pokožku.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou. Napaření pleti (vaporizerem, obklady, změkčovadlem nebo parafínovým obkladem), mechanické vyčištění pórů, peeling, Beaute masku nebo korekční, ampuli Dermanorm nebo intenzivní koncentrát, krém z řady Dermanorm nebo ústřicový. K překrytí barevných změn používáme zelený krycí krém z řady couperose a nakonec transparentní celumer make-up. >

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA DALTON VITAL LIFT


Kosmetický lifting. Ošetřující metoda pro každou pleť, převážně pak pro pleť suchou a citlivou. Upravuje látkovou výměnu v kůži.Kůže je dokonale vyčištěna a detoxikována (volné radikály) a dostatečně hydratována. Aktivováním látkové výměny v buňkách zlepšuje přijem živin do buněk.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou. Nanesení Vital lift masky, sejmutí a dočištění pleťovou vodou, ampule (dle typu pleti a problému), krém dle typu pleti. Doporučené jako kúrové ošetření – každý 4. den


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA DALTON VITAL MODELLAGE


Termomodeláž. Dodává vitalitu, regeneruje, zlepšuje kontury, hloubkově čistí.
Pro každý věk a jakýkoliv problém pleti. Vlivem uvolňujícího tepla kůže lépe přijímá různé látky, účinné látky pronikají do hlubších vrstev kůže. Během krátkého času dochází k zřetelnému zlepšení reliéfu kůže.
Prevence procesu stárnutí, získání nové elasticity, vyhlazení rýh a vrásek. Stoupející a dávkovaný vznik tepla způsobuje zasílení průtoku krve tkáněmi. Zvýšené prokrvení a optimální regulace toku lymfy má za následek zlepšené vstřebávání přípravků a tím i výživu zevnitř.
Zvýšená teplota (asi 42 stupňů C) umožňuje zlepšení osmotického pochodu vlastních kožních buněk (modelování a podpora tkání při dvojité bradě, zdvihnutí pokleslých kontur).
Rozpuštění kordonů a přirozený odtok mazu u akné a problémové pleti způsobí dosažení čistého vzhledu pokožky a potlačení zánětlivých projevů.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou. Peelingový krém, ampule DALTON ( dle typu pleti), podkladový krém, oční krém, závěrečný krém.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - DALTON OXYINFUSION BUBBLE MASK


Pěnová kysliková bublinová maska na revitalizaci pokožky. Kysliková bublinová maska nabízí nejen hlubocé pronikající detoxikační efekt, ale také hydratuje pokožku a zklidňuje podráždění, čistí póry. Jemne kyslíkové bubliny stimuluji metabolismus pokožky a pomáhají uvolňovat a odstraňovat odumřelé buňky pokožky. Tento jemný exfoliační efekt je podporován AHA. Plet vypadá vyčištěná. Pěnová maska 2 v 1 je obohacena mořskými minerály a hnědými řasami, aby vyčistila póry a transportovala toxiny na povrch pokožky. Složení aloe vera a neroly poskytuje intenzivní hydrataci a zklidňuje podrážděnou pokožku. Díky tomu je plet revitalizovaná a je mnohem pružnější a má čerstvý vzhled s efektem záře.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou. Oxygen Bubble Mask, ampule dle druhy pleti, krém.KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ – METODA VITAL MARINE TREATMENT-ANTI-AGING


Ošetření masážními tamponky se sílou kaviárového extraktu a přírodního komplexu z řas pro okamžitě viditelný anti-aging efekt.

Zahrnuje:


Čištění obličeje, krku, dekoltu pleťovým mlékem, dočištění tonikem, masáž masážními gelovýni tampónky s ampulí dle typu pleti, závěrečný krém.KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI - METODA DALTON HYDRO ALGA – Spirulina


Kosmetický lifting z mořských řas. Ošetřovací metoda pro každou pleť, převážně pak pro pleť suchou a citlivou. Při této metodě:
       1. upravujeme látkovou výměnu v kůži
       2. kůže je dokonale vyčištěna a detoxikována (volné radikály)
       3. kůže je dostatečně hydratována
       4. aktivujeme látkovou výměnu v buňkách, zlepšujeme příjem živin do buňky
Důležité:
Po ošetření kosmetickém je důležité pokračovat v domácím ošetření.
       - 6 denní intenzivní kúra pomocí speciálního balení přípravků Hydro Alga
       - Kombinace Hydro Alga emulze a krém
       - Kombinace Hydro Alga gelová maska a krém


Zahrnuje:


Vyčištění pleti pleťovým mlékem (ev. peelingovým) dočištění pleťovou vodou (ev. mechanické odstranění nečistot), masáž po dobu 10 minut, vlastní Hydro Alga pudrová maska Přikryje se folií. Uzavře povrch masky, a tím nastává aktivace látkové výměny v ošetřované oblasti. Zpočátku vzniká chladivý efekt, později pocit tepla. Po 10 minutách se provádí masáž 10 minut vatovými tampóny s lehkou akupresurou přes celofánovou fólii. Po sejmutí se nanese koncentrát Hydro Alga Spirulina a lehký krém.

Samoopalovací nástřik na tělo - SUN MAKE-UP


Sun Makeup je inovativní, moderní koncept "celkové krásy". Ode dneška se můžete zároveň jak opalovat, tak i starat o svoji pokožku: okamžitá, rovnoměrná, bronzová barva, která dlouho zůstává. Sun Make-up je prvním výrobkem ve své kategorii, který vám dodá look "políbený sluncem", bez ucpání vašich póru a který zanechá vaši pokožku přirozeně krásnou.


• Úžasný na párty • Hotový na pláž • Vždy úžasné opálení, kdykoliv •

Před návštěvou salonu

Pokud jste se již rozhodli využít našich služeb profesionálního opálení v našem CLASSIC COSMETIC SALONU doporučujeme následující postup pro dosažení lepších výsledků. Před procedurou je třeba pokožku umýt OBYČEJNÝM MÝDLEM, BEZ MASTÍCÍCH PŘÍSAD! Doporučujeme použití peelingu hlavně na viditelných místech jako je obličej a dekolt a ruce. Po umytí nepoužívejte žádné přípravky na zvlhčení pleti, snížil by se tím výsledný efekt. Před návštěvou našeho salonu také několik hodin neaplikujte na pokožku žádný make-up, antiperspirant nebo parfém. Případně ho ještě doma důkladně odstraňte. Rozhodně není nutné se před aplikací holit. Pokud však o oholení uvažujete udělejte to raději den předem, než v den po aplikaci. Holením můžete pokožku zbytečně podráždit a v případě oholení bezprostředně po aplikaci, můžete proces tmavnutí pokožky přerušit.

Na sebe si nemusíte brát vůbec nic, nebo postačí plavky. V místnosti jste sami s osobou, která nástřik provádí. Pokud si necháte na sobě spodní prádlo, je možné že se Vám zabarví, mělo by to však jít vyprat. Jinak doporučujeme přijít v tmavém prádle. Šperky, hodinky a jiné doplňky si nezapomeňte odložit.


Po proceduře


Poté co byl přípravek aplikován, je třeba, aby zaschl. Opatrně sundejte čepici a otřete si dlaně od vazelíny. Drobné kapičky se mohou objevit v záhybech a na ochlupených rukou či nohou. Je důležité celé tělo systematicky od nohou po obličej důkladně otřít resp. odsát. I když by po usušení nemělo dojít k zabarvení oděvu, použijte prosím spíše tmavé prádlo a volnější oblečení. Minimálně 8 hodin by klient neměl cvičit, více se potit a sprchovat. Jestliže se osprchujete dříve snížíte tak intenzitu odstínu a přerušíte přirozenou chemickou reakci, ke které dochází ještě 24 hodin po aplikaci. Tady platí dvojnásob: "Čím déle, tím lépe". Pokud však plánujete větší pohyb - osprchujte se před ZVÝŠENOU ZÁTĚŽÍ!

V dalších dnech by jste také měli vynechat koupání v bazénech s obsahem chlóru, dlouhé koupele v teplé vodě, saunování, drhnutí ručníkem, peeling apod. Naopak je potřeba o pokožku více pečovat za pomocí speciálních přípravků, které se používají po každém sprchování. Tak jako v obyčejných soláriích, opálení časem slábne, proto doporučujeme aplikaci min.1x týdně opakovat.DEPILACE TEPLÝM VOSKEM


Bezbolestné odstranění nežádoucího ochlupení na obličeji, dolních a horních končetinách, v oblasti třísel. Používá se teplý vosk, který po nanesení lépe uvolní a změkčí chloupek a tím se vytrhne i s cibulkou. Při pravidelném odstraňování dochází k řídnutí a zastavení růstu. Opakujeme dle potřeby přibližně za 6 - 8 týdnů. Při sedmé aplikaci dosáhneme sjednocení růstu chloupků. Doporučujeme tedy chloupky mezi depilacemi již nevytrhávat pinzetou ani holit nebo odstraňovat depilačními krémy. Jen tak se docílí odstranění co největšího ochlupení.

Cena:          dle plochy …. Viz. ceník


Copyright © 2019 Classic Cosmetic Salon