HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS
Šťastný, fit a cítit se skvěle!
motto CLASSIC COSMETIC SALON

Produkty DALTONCeník produktů Dalton, které je možné v salonu zakoupit či objednat. Ceník je ve formátu PDF. Klikni na - stáhni


Objednávky na e-mail: classic.cosmetic.salon@seznam.czCelumer Marine Extract


NAŠE PROPERNÍ ZNALOSTI PRO KRÁSU VÁŠU KŮŽE


Celičkový mořský extrakt je základem naší kosmetiky proti stárnutí. Kombinuje nejlepší námořní aktivní složky v jedinečné kompozici, která splňuje nejvyšší standardy. Na základě dlouholetých zkušeností z oblasti mořské kosmetiky a nejnovějších vědeckých poznatků jsme po 40 letech znovu objasnili myšlenku výtahu mořského materiálu Celumer. A to s působivými výsledky! Náš Celumer Marine Extract obsahuje šest interaktivních účinných látek, které omlazují, vyživují a chrání pokožku.

Původ


MOŘSKÉ MINERÁLY - MOŘE V USA


Před milióny lety moře nabídlo optimální prostředí pro formování života a proto jsme lidi. Náš námořní dědictví je dodnes zřejmý kvůli úžasné podobnosti minerální kompozice mořské vody s naší krevní plazmou a lymfatickými tekutinami. Tyto korelace byly objeveny již počátkem 20. století a v dnešním kosmetickém světě jsou stále velmi relevantní. Směs stopových prvků a minerálních solí v mořské vodě je v našem těle dobře známá a je proto velmi dobře absorbována a tolerována naší kůží. Tento přirozený mechanismus usnadňuje vstřebávání vitálních látek do hlubších vrstev pokožky. Znalost tohoto základního principu je základem naší produktové filozofie. DALTON Marine Cosmetics - inspirované mořem.

1. CAVIAR DELUXE
2. DALTON  OYSTER SKIN BALANCE

Caviar Deluxe Ampule zachycuje to nejlepší, co moře nabízí s vyšší koncentrací našeho výtažku Celumer Marine a extra část kaviáru. Pro působivý a okamžitě viditelný účinek proti stárnutí. Kůže se zvedá a okamžitě vypadá jako plná, zářící a mladistvá. Pleť je měkká a vyrovnaná. Ampulka může být použita jednou týdně nebo častěji jako součást intenzivního léčebného postupu.

Anti-aging péče o pleť se zanesenými rozšířenými póry, mastnou T-zónou. Minimalizuje vzhled velkých pórů a matitu pleti. Dokáže vyvážit komplexní potřeby olejové T-zóny a suchých líc a zabraňuje ucpání pórů. Jak to funguje: Hluboce pronikající účinek proti stárnutí díky výtahu mořského materiálu . V kombinaci s živinami z ústřic a vyrovnávacích účinných látek Středozemní pistácie  a minimalizuje póry, mattifies pleť a redukuje mastný lesk v kombinaci s kůží.

3. SEA: AKTIVNÍ LÁTKA PRO KŮŽI
4. Q 10 - ENERGIE BUŇKY

Luxusní anti-aging sbírka, která chrání a stimuluje kmenové buňky. Poskytuje více definovaných obrysů obličeje a viditelně omlazený, pevnější vzhled pokožky. Jak to funguje: Celumer Marine Extract a Crambe Maritima . Prémiová řada SEA dosahuje něco ohromujícího: chrání a stimuluje kmenové buňky pokožky, což vede ke zlepšení a zvýšení míry obnovy buněk.

Energizující sbírka proti stárnutí, která revitalizuje matnou a unavenou pleť. Podporuje produkci buněčné energie a zdravý buněčný metabolismus. Zanechává pokožku čerstvější a dynamičtější. Jak to funguje: Celumer Marine Extract a koenzym Q10 . Pro hluboce pronikající účinek proti stárnutí a zvýšenou aktivitu.

5. HYALURONIC UREA - HYDRO BOOST
6. DALTON REGENERANT - OPRAVA SÓJOU

Anti-aging péče o pleť pro okamžitou a dlouhodobou hydrataci. Poskytuje optimální vlhkost v hlubších vrstvách pokožky i na povrchu pokožky a ponechává kůži pocit pevnosti a plnosti. Jak to funguje: Hluboce pronikající účinek proti stárnutí díky výtažku mořského materiálu . Současně se kyselina hyaluronová a močovina vstřebává do hlubších vrstev pokožky, kde mohou mnohokrát vázat svou vlastní hmotnost ve vodě, což vede k plumperu a pevnější pokožce.

Anti-agingová péče o pleť pro stresovanou a poškozenou pokožku. Stimuluje regeneraci buněk a poskytuje svěží a zdravý vzhled pokožky. Jak to funguje: Kombinace snížené koncentrace výtažku Celumer Marine a sójových bílkovin, které hrají zásadní roli v ochraně buněk. Sójový extrakt stimuluje produkci kolagenu v buňkách a posiluje buněčné membrány.

7. DALTON WHITENER - PIGMENTAČNÍ VÁHY
8. HYDRATANT - MLADÁ PÉČE

Kosmeceutická péče o pleť pro poruchy pigmentace a melasma. Jak to funguje:  Kosmetická péče o pleť s lipozomem, zapouzdřenou kyselinou kojovou a japonskou trácou k léčbě nadměrné pigmentace.

Lehká hydratační péče pro mladou pleť. Poskytuje hydrataci a zanechává pokožce pocit svěžesti a dobré zvlhčenosti. Jak to funguje: hnědé řasy a olej z broskvových jader . Podporuje mladistvou pleť a poskytuje příjemný pocit svěžesti.

9. NATURAL CORRECTEUR - REGENERACE VITAMÍNŮ
10. REDNESS CONTROL - COUPEROSE SKIN

Kosmeceutická péče o pleť pro poškozenou a hyperkeratotickou pleť. Regeneruje a udržuje zdravou kožní bariéru a pomáhá s kosmetickou léčbou jizev. Jak to funguje: Vitamíny A, C a E nabízejí regenerační vlastnosti a pomáhají předcházet nadměrné keratinizaci v kombinaci s uklidňujícími přísadami pro měkkou a pružnou pokožku.

Kosmeceutical péče pro pleť náchylnou k zarudnutí a couperose. Stabilizuje a uklidňuje citlivou pokožku s prokázaným účinkem, aby viditelně zlepšila zčervenání pokožky a dilatované kapiláry. Jak to funguje:  Kosmeceutická péče o pleť s kombinací mořských minerálů , naše 5-bylinková formulace a extrakt z kvasnic , pro posílení vazivové tkáně a kapilárních stěn, aby se snížilo zarudnutí a podráždění.

11. DALTON DERMANORM - REGULACE SEBUMU
12. DERMA BALANCE - CITLIVÁ PÉČE

Kosmeceutická péče o pleť pro mastnou, nečistou a aknózní kůži. Regulace pokožky a hydratační péče, která snižuje záněty a skvrny bez vysušení pokožky.  Jak to funguje: Kosmeceutický hluboko pronikající efekt díky mořským minerálům . Vzhled skvrn a zanesených pórů je zřetelně snížen kvůli kyselině salicylové . Je vhodný pro léčbu akutních symptomů, stejně jako pro stabilizaci mastné, nečisté nebo akné náchylné kůže v dlouhodobém horizontu.

Kosmetický prostředek pro alergickou a přecitlivělou pleť. Zklidňuje pokožku a posiluje kožní bariéru, pro klidnou a vyváženou pleť. Jak to funguje: Kosmeceutická péče o pleť, která neobsahuje vůně, chrání a upokojuje přecitlivělost pro alergickou pleť. Aloe vera a další jemné přísady nabízejí maximální toleranci kůže.

13. JORDAN DEAD SEA SALT - NEURODERMATITIDA A PSORIÁZA
14. HYDRO ALGA - RACIAL CATCHER

Kosmeceutická péče o pleť pro kůži náchylnou k ekzému, psoriáze a alergiím. Kolekce bez vůně s originální solí z Mrtvého moře, která zklidňuje svědění. Jak to funguje: Kombinace původní soli z Mrtvého moře , včelího vosku a jiných účinných složek bohatých na lipidy chrání pokožku a pomáhá zmírnit akutní příznaky ekzému a psoriázy.

Předstředěná péče o pleť pro stresovanou pleť a ochranu před volnými radikály. Hydratační péče o pleť s účinnými antioxidačními vlastnostmi, která vytváří optimální minerální a vlhkostní rovnováhu. Jak to funguje: Spirulina řasy a hnědé řasy  nabízejí silné hydratační a antioxidační vlastnosti pro předčasnou pleť.

15. DALTON SUN CARE
16. EXTREME LIFT - NÁMOŘNÍ PLNIDLO

Vysoce účinný systém proti slunci s vynikajícími účinky péče o pleť pro všechny typy pleti. Naše špičková linka SUN CARE je schopna kombinovat inovativní ochranu proti UV záření s účinnými vlastnostmi hydratace a stárnutí.

Koncepce péče o pokožku pro okamžité viditelné vyhlazení vrásek. Pro novou řadu EXTREME LIFT vytváří Celumer Marine Extract velmi efektivní vazbu s mimickým uvolněním svalu uvolňujícího jambú. Výsledek: Pleť na obličeji je po aplikování viditelně hladší a pevnější - trvá více než 24 hodin. Extrakt jambú je přírodní bylinný extrakt získaný z černokněžky, což je léčivá rostlina, která se rozkládá podél pobřeží Indického oceánu a která působí jako botulotoxin. Přírodní složka proniká hluboko do pokožky a uvolňuje obličejové svaly. Řada EXTREME LIFT se silnými účinky proti stárnutí je ideální pro stresovou a unavenou pleť.

17. DEEP SEA
18. SOUL

Koncepce péče o pleť pro účinnou a hluboce vyživovanou pleť mužů. K uspokojení zvláštních potřeb pleti mužů je tato linka kombinována s morským výtažkem Celumer s čistou hlubokou mořskou vodou a přírodními minerály a stopovými prvky výtažku z modrých řas z jezera Klamath nebo "Medicine Lake", jak ho nazvali domorodí Američané . Bylo prokázáno, že tato kombinace účinných látek má pozitivní vliv na stav pokožky. Kůže je remineralizována a lépe se váže na vlhkost. Výsledkem je viditelně silnější a hluboce vyživovaná mužská kůže.

Inspirující koncepce péče o pleť pro větší pohodu a krásu. Duální řada DALTON je inspirativní koncepce péče o pleť, která poskytuje zralé pleť vysoce kvalitní živiny a životně důležité látky. Vynikající kompozice našeho omlazujícího Celumer Marine extraktu a přírodních aktivních přísad jsou kombinovány s drahými oleji a přirozenou silou moře, které vytvářejí smyslnou zkušenost pro pokožku a duši. Výsledkem je viditelně krásnější kůže a svěží vzhled.

Copyright © 2019 Classic Cosmetic Salon